7.1
Toplamda 78 oy verildi.
blank

Aman Tanrım izle

-

Bruce Almighty

Aman Tanrım izle
Bruce Nolan komik hikayeleriyle ünlü bir gazetecidir. Bunun için Bruce izleyiciler tarafından sevilir, ancak bundan mutlu hissetmez. Lider olmayı hayal ediyor. Bruce hayatında neredeyse hiçbir şeyden mutsuz ve sık sık kaderden şikayet ediyor. Anaokulu öğretmeni olarak çalışan Grace tarafından sevilir. Eksikliklerine rağmen Bruce'u çok seviyor. Bruce ünlü olmayı hayal ederken, başkaları için faydalı olmaya çalışıyor. Her nasılsa Bruce, yaşayabilecek bir komplo kurma şansına sahip. Ancak yayının başlamasından çok kısa bir süre önce, hayalini kurduğu pozisyonun meslektaşı tarafından meşgul olacağı belli oldu. Bruce'un hayatındaki en korkunç gün olduğu görülüyordu - holiganlar tarafından dövüldü, arabasına hasar verdi ve işyerinde sürekli sorunlar yaşadı. Kötü Bruce tek garip bir binaya giriyor. Burada eşit derecede garip bir adamla tanıştı.
Benzersiz film portalımıza kayıt olmadan online olarak "Aman tanrım izle" filmini tamamen ücretsiz ve kaliteli HD kalitesinde izleyin. İzlemenin tadını çıkar!

Başlık: Bruce Almighty
Orijinal başlık:Bruce Almighty
yıl: 2003
ülke: Amerika Birleşik Devletleri
sloganı: "Yandaki adam az önce üst kattaki adam oldu."
Yönetmen: Tom Shadyak
Tür: Drama , Komedi , Fantastik
süresi: 01:37:32
döngüsü: Sihirli Filmler
Ekstralar. ses dili:Türkçe dublaj izle
Oyuncular: Jim Carrey , Morgan Freeman , Jennifer Aniston , Philip Baker Salonu , Catherine Bell , Lisa Ann Walter , Steve Carell , Nora Dunn , Eddie Jamison , Paul Satterfield
 •  Süre: 101dk Dakika
 • Ülke:
 • İZLENME: 1.777
 • BEĞEN: 12
 • BEĞENME: 9
 • 720P
Yorum Alanı 1 Yorum Yapılmış
 1. avatar
    Yunus Emre 15 Kasım 2019 14:06:30

  Sitede film yüklenmiyor adam akilli kalite yok nasil bir site bu ya

blank
blank