7.7
Toplamda 6 oy verildi.
blank

Bir zamanlar Meksika’da izle (2003)

-

Once Upon A Time In Mexico

Bir zamanlar Meksika’da izle (2003)
Bu film, müzisyen El Mariachi'nin hikayesinin devamı niteliğindedir. Bu kez, CIA ajanı Sands tarafından işe alındı. Müzisyenin, Meksikalı uyuşturucu efendisi Barrillo'nun Başkanı öldürmek için tuttuğu General Marquez'i öldürmesi gerekiyor. Bu arada, Müzisyen, karısının ve çocuğunun ölümünü suçlayan General Markem'dir. Ayrıca Barrillo'yu öldürmek için Sands, ortağının ölümü için Barrillo'nun intikamını almak isteyen eski bir FBI ajanı Jorge Ramirez'i işe alır. Müzisyen iki arkadaşına yardım etmeye çağırıyor. Birlikte Başkan'ı ölümden kurtarırlar, müzisyen Markem'i öldürür, generale engel olur, iktidar için çabalar ve Ramirez Barrillo ile bile başa çıkmayı başarır.
Eşsiz film portalımızda iyi HD kalitesinde ve tamamen ücretsiz olarak kayıt olmadan “Bir zamanlar meksikada izle” filmini çevrimiçi izleyin. İzlemenin tadını çıkarın!

Başlık: Bir Zamanlar Meksika'da
Orijinal başlık:Once Upon A Time In Mexico
yıl: 2003
ülke: ABD
Dil:Türkçe Dublaj
Kalite:1080p HD
sloganı: "Zaman Geldi."
Yönetmen: Robert Rodriguez
Tür: Batılı , Dram , Komedi , Suç
süresi: 01:42:26
döngüsü: Ajanlar veya polisler hakkında filmler
Ekstralar. ses dili: İngilizce
Oyuncular: Antonio Banderas , Salma Hayek , Johnny Depp , Mickey Rourke , Eva Mendes , Danny Trejo , Enrique Iglesias , Marco Leonardi , Chiche Marin , Ruben Blades
  •  Süre: 102dk Dakika
  • Ülke:
  • İZLENME: 499
  • BEĞEN: 3
  • BEĞENME: 0
  • 1080P
Yorum Alanı
blank
blank