6.5
Toplamda 112 oy verildi.

Çılgın ikili 3 izle 2020

-

Bad Boys Para Sempre

Çılgın ikili 3 izle 2020
Büyüleyici bir dedektif, komik ve tahmin edilemez, o kadar dinamik ki, izlerken bir saniyeliğine sıkılmanıza gerek kalmayacak.

“Çılgın ikili 3 izle” filminin konusu - Burnett ve Lowry - hafifçe söylemek gerekirse, birbirinden biraz hoşlanmayan eski ortaklar. Bir zamanlar, tam olarak Lowry ile anlaşmazlıklar nedeniyle, Burnett polis hizmetinden ayrılmak ve özel soruşturmaya girmek zorunda kaldı. Kahramanın hayatı iyileşiyor gibi görünse de, hala meslektaşına hakaret etti, çünkü istasyondaki işi daha çok sevdi. Lowry'ye gelince, zor zamanlar geçiriyor. Orta yaş krizi kendini hissettiriyor, yeni bir partnerle sorunlar bitiyor, bu kısır döngüden çıkmanın bir yolu yok gibi görünüyor.

Ancak, acımasız bir Arnavut paralı asker aniden erkekler için avlanmayı ilan ettiğinde, güçlerini birleştirmek ve düşmanı ortadan kaldırmaktan başka seçenekleri yoktur. Kendi hayatınız tehlikede olduğunda, geçmişte yaşanan şikayetleri ve anlaşmazlıkları unutmanız gerekir. Hayatta kalma mücadelesindeki kahramanlar ortak bir dil bulacak ve eski günahları affedecek mi?
Orjinal: Bad boys 3 / Çılgın ikili 3
Çıkış Yılı:2020
Tür:Komedi, Aksiyon, Gerilim, Suç, Yeni Filmler, Filmler 2020
Ülke:ABD
Dil:Türkçe Dublaj
Kalite:1080p Full HD
Yönetmen:Adil El Arbi, Bilal Falla
Oyuncular:Will Smith, Vanessa Ann Hudgens, Alexander Ludwig, Joe Pantogliano, Mutlu Anderson, Charles Melton, Martin Lawrence, Kate Del Castillo, Paola Nunez, Sharon Pfeiffer
Süre:113 dakika / 01:53
Tercüme:Amatör Polifoni
Kalite:TS
Eklenme Tarihi:18 Ocak 2020
 •  Süre: 123dk Dakika
 • Ülke:
 • İZLENME: 3.743
 • BEĞEN: 21
 • BEĞENME: 8
Yorum Alanı 2 Yorum Yapılmış
 1. avatar
    Ali dalver 1 Mayıs 2020 02:28:45
  -- Yazının Bu kısmı spoiler içermektedir. Görmek için tıklayınız. --

  Ben böyle bir film yukleme görmedim
  Sakin izlemeyin hep reklamlar çıkıyor ve yabanci baska filim cikiyor sonra

 2. avatar
    mesi 9 Mayıs 2020 03:51:07

  boktan bir film zaman kaybi!