8.0
Toplamda 1 oy verildi.

Geleceğe Dönüş 3 izle (1990)

-

Back to the Future Part III

Geleceğe Dönüş 3 izle (1990)
Amerikan bilim kurgu komedisi "Geleceğe Dönüş 3 izle"'ü çevrimiçi izleyin . Bu, iki talihsiz zaman yolcusu hakkında seyirci tarafından çok sevilen bir dizi film için değerli bir sonuçtur. Doc ve Marty, geleceği, geçmişi ve hatta başka bir boyutu ziyaret etmeyi başardılar. Bu kez, yaratıcı yönetmen ana karakterleri Vahşi Batı günlerine göndermeye karar veriyor. Ve elbette, sonunda, böyle bir fikir harika oluyor. Filmin son sahnesi herkesi ağlatıyor ve başka türlü olamaz çünkü fantastik destanın kahramanlarına sonsuza dek veda ediyoruz.
Filmin konusu: Ana karakter Marty, Dr. Brown'un yüz yıl önce öldüğünü öğrenir. Doc'un 19. yüzyılda kendisini ziyaret etmeme yönündeki taleplerine rağmen Marty tekrar müdahale eder. Bir zaman makinesiyle genç adam, Vahşi Batı ile bir toplantıya 1885'e götürülür. Geçmişteki tüm zaman yolculukları gibi, bu yolculuk da tehlikeli maceralardan arınmış değildi. Marty, tehlikeye rağmen Emmett Brown'un ölümünün trajedisini engeller. Ancak Brown, çekici bir yabancıya delicesine aşık ve geleceğe dönmek istemiyor ...
Web sitemizi güvenle ziyaret edebilir ve fantastik komedi "Geleceğe Dönüş 3 "'ü kaliteli HD kalitesinde, tamamen ücretsiz ve kayıt olmadan çevrimiçi izleyebilirsiniz. İyi seyirler!
Orjinal isim: Geleceğe Dönüş III.Bölüm
Yıl: 1990
Bir ülke: Amerika Birleşik Devletleri
Slogan: "En iyi seyahatlerini sona bıraktılar ... Ama bu sefer çok ileri gittiler ..."
Üretici: Robert Zemeckis
Tür: Komedi , Macera , Fantezi
Zaman: 01:58:13
Döngü: Zamanda Yolculuk Filmleri
Ekle. ses dili: ingilizce
Başrolde: Michael J. Fox , Christopher Lloyd , Mary Steenburgen , Thomas F. Wilson , Leah Thompson , Elizabeth Shue , James Tolcan , Matt Clark , Dub Taylor , Harry Carey Jr.
  •  Süre: 118dk Dakika
  • Ülke:
  • İZLENME: 39
  • BEĞEN: 0
  • BEĞENME: 0
Yorum Alanı