8.8
Toplamda 23 oy verildi.
blank

Hitman 2007 1080p Full HD Film izle

-

Hitman

Hitman 2007 1080p Full HD Film izle
Dünyada sayısız suçluları ve devlet adamlarını öldüren özle ajan olarak yetiştirikmiş bir adam kahraman bu defa onu ortadan kaldırmaya çalışan rus istihbarat ajanlarına karşı onlarla savaşır. Hitman kendi hayatını kurtarmak için peşindeki ABD li ajanları atlatıp rus KGB Ajanlarını dünyayı dar ediyor. 2007 Dinin en iyi filmlerinden biri olan hitman türkçe dublaj seçeneği ile tek part ücretsiz 1080p izle.
derecelendirme: IMDb : 6.3 (155 219)Film araması : 5.83 (45 109)
slogan: "Bir ölümcül günah olduğunu söylüyorlar."
Çıkış tarihi: 21 Kasım 2007
ülke: Fransa , ABD
Dil: Türkçe Dublaj Full HD izle
yönetmen:Xavier Jans
tarz:Aksiyon , Suç , Drama , Gerilim , Yabancı
Olarak: 720p
yaş:Daha olgun ve anlayışlı için 16+
zaman: 94 dakika
Seriden:Güç öldürmek! (23 Şubat) , Bilgisayar oyunlarında filmler , Katiller hakkında filmler
Oyuncular:Timothy Olyphant , Dugrey Scott , Olga Kurylenko , Robert Nepper , Ulrich Thomsen , Henry Ian Cusick , Michael Offey , Christian Erickson , Eric Abanoz , Joe Sheridan
"Hitman" filmi hakkında:
Aksiyon dolu aksiyon filmi "Hitman" aynı adlı popüler video oyununa dayanarak yaratıldı. Film, muhteşem aksiyon sahneleri, dinamik bir komplo ve her karede saltanat gerilimi ile ayırt edilir.
47 No'lu Ajan'ın büyüdüğü yerde, çocuklara isim verilmedi, sadece kişisel numaralar verildi. Bu sayının altında, cinayetten sonra metodik ve ciddiyetle cinayeti işliyor. Onun için yaşam, bir dizi sorumlu, aşırı riskli görev ve cömert ödemelerdir ve sıradan insan sevinçlerine yer yoktur. Bir sonraki emir - Rusya devlet başkanının cinayeti için - tecrübeli bir katil için sadece bir önemsemektir.İşini yapar, ancak müşteri 47’nin kaçırdığını ve hala ortadan kaldırılması gereken bir suça tanık bıraktığını iddia eder. Ama katil biliyor - asla özlemiyor. 47 tanık bulur ve görev ona öldürmesini söyler. Bununla birlikte, katilin elindeki silah hiç ateş etmedi - buzlu kalbindeki bir şey, güzel bir kızın gözüne çarptı ... İnterpol ve FSB'nin ajanları tarafından yakalandığında, sakince kendi oyununa yöneldi, şüphelenmeye başladı.
  •  Süre: 94dk Dakika
  • Ülke:
  • İZLENME: 1.356
  • BEĞEN: 18
  • BEĞENME: 2
  • 1080P
Yorum Alanı
blank
blank