5.0
Toplamda 0 oy verildi.

İp Man 2 izle 2010

-

ip Man 2

İp Man 2 izle 2010
Wilson Yip'in yönettiği yarı biyografik tarihi film "Ip Man 2" yi çevrimiçi izleyin . Aksiyon filmi 2010'da Hong Kong'da yayınlandı.
"Ip Man 2" filminin konusu: İkinci Dünya Savaşı nihayet sona erdi, ancak Çin hala fakir ve zayıf. Ip Man, Hong Kong'da Wing Chun Okulu'nu kurdu. Ancak güneşte yerinizi bulmak kolay değildir. Sorunları önlemek için, Ip Man önce diğer kungfu okullarının temsilcilerinin saygısını kazanmalıdır. Şu anda, İngilizlerin Hong Kong'daki varlığı artıyor ve bazıları sadece Çin gelenek ve göreneklerine tükürüyor. Gösteri performanslarından birinde, dünya boks şampiyonu Taylor Mylos, yaptığı suçlamaların dövüş sanatlarıyla dalga geçiyor. Onurunu geri kazanmak için Hong Chun Nam, Maylos'a ringde onunla savaşması için meydan okur, ancak astım krizinden ölür. Ip Man bir arkadaşını kaybettikten sonra depresyona girer, ancak bir sonraki kavgada arkadaşının intikamını alma fırsatı bulur. Film, Ip Man'in sonraki kaderi hakkında kısa bir hikaye ile sona erer.
"Ip Man 2" filmini yüksek HD kalitesinde kayıt olmadan online ve web sitemizde istediğiniz zaman tamamen ücretsiz izleyin!

İsim: Ip Man 2
Orjinal isim: Yip adam 2
Yıl: 2010
Bir ülke: Hong Kong, Çin
Slogan: -
Üretici: Wilson Yip
Tür: Dövüş Sanatları , Biyografik , Tarihsel
Zaman: 01:48:41
Döngü: İntikam filmleri
Ekle. ses dili: Çince
Başrolde: Donnie Yen , Lynn Hung , Simon Yam , Sammo Hung , Huang Xiaoming , Fang Xu-Wong , Kent Cheng , Darren Shahlavi , Bruce Blaine , Amber Chia
  •  Süre: 108dk Dakika
  • Ülke:
  • İZLENME: 67
  • BEĞEN: 0
  • BEĞENME: 0
Yorum Alanı