6.7
Toplamda 2 oy verildi.

The Old Guard izle (2020) izle

-

The Old Guard

The Old Guard izle (2020) izle
Yüzyıllar boyunca gizlice insanlığı koruyan dört ölümsüz savaşçı, yeni bir ölümsüzü keşfettikleri sırada gizemli güçleri nedeniyle hedef hâline gelir.Yüzyıllar boyunca, farklı yüzyıllardan ölümsüz savaşçılar tüm insanlığın huzurunu ve güvenliğini koruyorlar. Bu sıradışı süper kahraman ekibinin lideri, Antik İskitya'dan bir savaşçı olan Andromache'dir. Modern dünyada, fark edilmeden kalmaları giderek zorlaşmaktadır. Bir gün takımlarında yeni bir üye belirir. Savaşçı Neil yeni benzersiz yetenekler keşfetti ve onları nasıl kontrol edeceğini öğrenmeye çalışıyor. Yakında dünyada süper güçlerinin doğasını anlayan süper silahları kahramanlardan çıkarmak isteyen bir grup insan olduğu ortaya çıktı. Andromache ve sadık ekibi güçlü bir düşmanı geri alabilecek mi? ..
Web sitemizde ücretsiz ve kayıt olmadan "Ölümsüz Muhafız izle - The Old Guard" filmini iyi HD kalitesinde çevrimiçi izleyin.
Ad: Ölümsüz Muhafız
Orjinal isim:The Old Guard
Yıl: 2020
Ülke: Amerika Birleşik Devletleri
Slogan: "Sonsuza Kadar Göründüğünden Daha Zor"
Üretici: Gina Prince Whitewood
Tür: Aksiyon , Fantastik
Zaman: 01:58:45
Dil:Türkçe Dublaj
Kalite:1080p Full HD
Oyuncular: Charlize Theron , Kiki Lane , Matthias Shonarts , Marwan Kenzari , Luca Marinelli , Chiwetel Ejiofor , Harry Melling , Veronica Ngo , Natasha Karam , Mette Tauli
  •  Süre: 125dk Dakika
  • Ülke:
  • İZLENME: 36
  • BEĞEN: 0
  • BEĞENME: 0
Yorum Alanı