6.7
Toplamda 169 oy verildi.
blank

Truva izle (2004)

-

Troy

Truva izle (2004)
Wolfgang Petersen'ın yönettiği Homer'in şiiri “İlyada” dayalı çevrimiçi tarihi drama “Troy” u izleyin . Bu, ABD, İngiltere ve Malta'nın ortak eseridir. Aksiyon filminin dünya prömiyeri Mayıs 2004'te gerçekleşti. Dramanın bütçesi 175 milyon dolar olarak gerçekleşti. Dünyada yaklaşık 500 milyon dolarlık ücret.
Filmin olayları, Truva Prensi Prens ile Sparta Elena Kraliçesi arasında çıkan tutkunun, medeniyeti neredeyse yok eden bir savaşın başlangıcı olduğu Antik Yunanistan'da gerçekleşiyor. Paris, Elena'yı kocasından çaldı. Mykene kralı Agamemnon, erkek kardeşi, Elena’nın kocasının onuruna müdahale ediyor. Agamemnon başka birini tasarladı: sonunda geniş imparatorluğunun üstünlüğünü onaylamak için Truva kolunun altına girmişti. Ancak güçlü duvarlarla çevrili, Troy sadece pes etmez. Ona karşı kazanılan zafer, dünyadaki en büyük savaşçı Achilles olabilir. İki dünya ölümcül bir savaşta buluşacak. Binlerce savaşçı savaş alanına düşecek. Aşk uğruna, bütün bir ulus yok edilecek.
İnternet sitemizdeki herhangi bir zamanda ücretsiz HD kalitesinde kayıt olmadan ve tamamen ücretsiz olarak "Truva izle" isimli çevrimiçi filmi izleyin! İzlemenin tadını çıkar!

Başlık: Truva izle
Orijinal başlık:Troy
yıl:2004
ülke:ABD, İngiltere, Malta
sloganı:"Truva için"
Yönetmen:Wolfgang Petersen
Tür:Aksiyon , Drama , Tarihi , Romantik
süresi: 02:43:24
döngüsü:Savaş filmleri
Ekstralar. ses dili:Türkçe Dublaj izle
Oyuncular: Brad Pitt , Eric Bana , Orlando Bloom , Brian Cox , Diane Kruger , Brendan Gleason , Sean Bean , Julie Christie , Peter O'Toole , Rose Byrne
 •  Süre: 163dk Dakika
 • Ülke:
 • İZLENME: 2.497
 • BEĞEN: 21
 • BEĞENME: 6
 • 1080P
Yorum Alanı 2 Yorum Yapılmış
 1. avatar
    admin 24 Şubat 2020 12:04:54

  Böyle katliamlı film olmaz olsun insanın içi acıyo.

 2. avatar
    Ertuğrul çoban 17 Nisan 2020 22:14:52

  Film izlemek

blank
blank